Панель пластикова (ПВХ) Каската Віола (ламінована) Decomax, 250х2700х8 мм.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
155 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
Панель ПВХ Каската Виола.
Панель пластикова (панель ПВХ) ламінована — Каската Віола (02-9131).
Панель пластикова (панель ПВХ) ламінація Каската Виола, 250х2700х8 мм, Decomax.
Панель пластикова (панель ПВХ) Каската Виола - ламінація.
Панель ПВХ Каската Виола чудово підходить для облаштування (коридор, кімнати, кухні, балкона, лоджії, ванної кімнати, санвузла)
Панелі пластикові ламіновані Каската Віола — якісні, довговічні, ударостійкі, вологостійкі, морозостійкі.
Панель пластикова (панель ПВХ) ламінована Каската Виола, застосовується для швидкого декорування стін і стель будь-яких приміщень.
Ламіновані пластикові панелі (ПВХ) Каската Віола додадуть Вашому дому неповторну красу та затишок.
На сьогодні ламіновані панелі ПВХ найударніші та максимально передають текстуру натурального дерева, тканини, каменю або іншого оздоблювального матеріалу.
Ламіновані панелі ПВХ покриті об'ємною текстурною ламінованою матовою плівкою, яка передає природну фактуру натурального дерева, тканини, штукатурки, каменю.
Ламіновані пластикові панелі дуже стійкі до механічних пошкоджень (міцність вінілового ПВХ сайдинга).
Завдяки таким властивостям ці панелі можна широко використовувати в приміщеннях із великою прохідністю, а також у будинках, де є домашні тварини — кішки та собаки, які можуть подряпати поверхню.
Крім того, ламіновані панелі виготовляються з щільнішими стінками, що також надає виробу жорсткості та стійкості до ударів.
Пластикові ламіновані панелі мають усі сертифікати відповідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decomax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Панель |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Структура поверхні | Матова |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Вага упаковки | 16.2 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 6.75 кв.м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Каската Віола |
| Покриття | Ламінація |
| З'єднання | з'єднання з v -подібним швом |
| Тип використання | для внутрішніх і зовнішніх робіт |
| Імітація | імітація фарбування |
- Ціна: 155 ₴












