Панель пластикова (ПВХ) Блу Рипс (ламінована) Decomax, 250х2700х8 мм.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
155 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
Панель ПВХ (пластикова) Блу Рипс.
Панель пластикова (панель ПВХ) ламінована — Блу Рипс (20-91019).
Панель пластикова (панель ПВХ) ламінована Блу Ріпс, 250х2700х8 мм, Decomax.
Панель пластикова (панель ПВХ) Блу Ріпс — ламінація.
Панелі пластикові ламіновані Блу Рипс — якісні, довговічні, ударостійкі, вологостійкі, морозостійкі.
Панель пластикова (ПВХ) ламінована Блу Ріпс, застосовується для швидкого декорування стін і стель будь-яких приміщень.
Ламіновані пластикові панелі (ПВХ) Блу Рипс, нададуть Вашому дому неповторну красу та затишок.
На сьогодні ламіновані панелі ПВХ найударніші та максимально передають текстуру натурального дерева, тканини, каменю або іншого оздоблювального матеріалу.
Ламіновані панелі ПВХ покриті об'ємною текстурованою ламінованою матовою плівкою, яка передає природну фактуру натурального дерева, тканини, штукатурки, каменю.
Ламіновані пластикові панелі дуже стійкі до механічних пошкоджень (міцність вінілового ПВХ сайдинга).
Завдяки таким властивостям ці панелі можна широко використовувати в приміщеннях із великою прохідністю, а також у будинках, де є домашні тварини — кішки та собаки, які можуть подряпати поверхню.
Крім того, ламіновані панелі виготовляються з щільнішими стінками, що також надає виробу жорсткості та стійкості до ударів.
Пластикові ламіновані панелі мають усі сертифікати відповідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decomax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Панель |
| З'єднання | Безшовне |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Структура поверхні | Матова |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Вага упаковки | 16.2 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 6.75 кв.м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Блу Ріпс |
| Покриття | Ламінація |
| Тип використання | для внутрішніх і зовнішніх робіт |
- Ціна: 155 ₴












